luni, 16 februarie 2015


            In asteptarea primaverii

   Am lucrat mult zilele trecute, pentru oameni dragi si pentru evenimente emotionante.Mi-au trecut prin maini zeci de flori pe care le-am privit, le-am admirat si le-am asezat acolo unde mi s-a parut mie ca e locul cel mai potrivit. Si printre una, printre alta, am inchipuit niste martisoare...florale. Mai e putin pana pe 1 martie...Ce ziceti, v-ar placea sa primiti sau sa daruiti un astfel de martisor?














S-aveti spor in cele bune!

                                   Cosmina





Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu